Extremity Math Converter

Sayı Dönüştürme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.15 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Extremity Software
Sayı Dönüştürme Uygulaması

Extremity Math Converter; kullanımı kolay bir uygulama olarak kullanıcılarına matematiksel sayı tabanlarını birbirine dönüştürme konusunda pratik çözümler sunan ücretsiz bir yazılımdır.

Extremity Math Converter seçim yaptığınız sayı tabanlarına göre sayı girişi yapmanıza izin verecektir. İkilik (0,1) yada Sekizlik (0,1,2,3,4,5,6,7) gibi seçimlerinizde farklı karakterler, sayılar girmeye çalışmayınız. ikilik sayı tabanın da diğer sayı tabanlarına dönüşüm yapılırken Extremity Math Converter uygulamasına maksimum 63 karakter sayı girişi yapabilirsiniz. Aynı şekilde sekizlik sayı tabanından diğer sayı tabanlarına dönüşüm gerçekleştirirken maksimum 21 karakter sayı girişi, ondalık sayı tabanından diğer sayı tabanlarına dönüşüm yaparken maksimum 18 karakter sayı girişi yapabilirsiniz. Ayrıca onaltılık sayı tabanından sekizlik ve ondalık(onluk) sayı tabanına dönüşüm yapılırken maksimum 15 karakter sayı girişi yapabileceğiniz Extremity Math Converter uygulamasının Türkçe ve İngilizce dil destekleri bulunmaktadır.

Zorlanmadan her seviyeden bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği bir uygulama olan Extremity Math Converter pek çok kullanıcının işini kolaylaştırarak sayılar arasında boğulmasının önüne geçmektedir. Extremity Math Converter uygulamasını kullanarak ikilik(Binary), sekizlik(Octal), ondalık(Decimal), onaltılık(Hexa Decimal,Hex) gibi sayı tabanlarında çevirilerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Extremity Math Converter indir